Category Archives: Produkcja

Sprzedaż produktów stalowych – którego dostawcę wybrać?

Producent konstrukcji stalowych zajmuje się dystrybucją wyrobów ze stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej.
W ofercie firmy znajdują się m.in.: blachy; taśmy; profile; systemy transportowe oraz systemy ppoż.. Firma proponuje również wykonania usług takich jak: obróbka skrawaniem profili na centrach CNC; cięcie profili; gięcie profili; spawanie; walcowanie; toczenie; lakierowanie itp. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się na usługach w zakresie projektowania i budowy konstrukcji stalowych oraz wykonawstwa: poręczy, ogrodzeń a także części metalowych do wykończenia wnętrz i szeroko pojętej metaloplastyki.

Męskie prace w domu i w ogrodzie – przydatne narzędzia.

Faceci są złotymi rączkami. Bywa, że potrafią dużo rzeczy w domu zreperować, zmontować czy zbudować. Chcą poświęcać czas na prace w domu, ogródku albo na działce. Nawet jeśli zaopatrują się w stroje robocze czy sprzęt tylko do swoich, hobbystycznych potrzeb lub do majsterkowania w zaciszu garażu lub warsztatu, dobrze, żeby nabywali rzeczy dostosowane do swoich potrzeb. Warto, by w zbiorach znalazły się tarcze do szlifowania, piły itp.

Jakiego rodzaju wybierać ogrodzenie? Jakie będzie bardziej solidne? Z jakiego rodzaju materiałów powinno być wykonane najbardziej trwałe ogrodzenie?

Ogrodzenie cynkowanie galwanicznie i ogniowo mają inne właściwości, jakie wynikają z przebiegu różnych procesów technologicznych. Jakie to procesy? Jak to należy rozumieć?

Negatywem tej technologii są zgrubienia i nadlewy, jakie wynikają z prędkiego chłodzenia oraz zastygania cynku na powierzchni wyrobu. Są dostrzegane pod warstwą farby. Takie wyrobu do ocynku ogniowego muszą mieć specjalne otwory technologiczne, są w stanie być one także “ukryte” w niewidocznych początkowo miejscach. Galwanizacja wdraża do takiego procesu nowe możliwości.