Tag Archives: prawo

prawo

Platforma windykacyjna

Zadłużenia okazują się obecnie dość ogromnym problemem dla dużej liczby osób, zarówno tych, jakie pożyczyły chociażby pieniądze, jak jak również tych, które szeroko pragną ściągnąć dany dług. Z takiego właśnie powodu w dzisiejszych czasach dosyć użyteczne okazują się często usługi interesujące się windykacją różnych określonych wierzytelności, które prosto a, także skutecznie pomagają rozwiązywać określone kłopoty w takim właśnie zakresie.

Księgowość w pigułce

Dobry księgowy w każdej firmie jest osobą bezcenną, cały czas świetnie zorientowany, bardzo dobrze poradzi sobie z najbardziej niejasnym przepisem podatkowym i znajdzie ulgę tam, gdzie jest taka możliwość. Wśród mnogości, ustaw, podatków i ulg niezwykle prosto jest się zagubić przeciętnemu właścicielowi firmy.

Zadania geodetów? Zobacz jedynie profesjonalne wiadomości!

Sprawy powiązane z umiejscowieniem nieruchomości czasem mogą powodować wielki stres, a nawet pewne kłopoty prawne, których lepiej wcześniej uniknąć. Podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej ważnych decyzji co do wytyczania granic posesji zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas. Rozległe gałęzie różnorodnych usług wykonywanych przez specjalnie powołane do tego firmy są w stanie pomóc każdemu klientowi w w dużej liczbie mniej bądź bardziej ważnych spraw powiązanych z wielkością działki. Tego typu zadania zazwyczaj podejmują geodeci.

Jakie kary grożą za posiadanie nielegalnego oprogramowania w firmie i jakie składki ZUS płaci pracodawca?

Korzystanie z nielegalnego oprogramowania w firmie grozi sporymi konsekwencjami. Za nielegalne oprogramowanie może nam grozić grzywna finansowa, ograniczenie wolności, a także odebranie wolności (od trzech miesięcy do pięciu lat). Co więcej za nielegalne, pirackie oprogramowanie zdoła grozić również zarekwirowanie każdych narzędzi przestępstwa, takich jak kompy, laptopy, płyty główne i tak dalej., oraz także zapłata zadośćuczynienia.