Tag Archives: finanse

finanse

Rozwój oprogramowania SAP na przestrzeni ostatnich lat

Nowoczesna firma bardzo chce pracować szybko i wydajnie, i dokładnie tak samo podejmować decyzje. Bardzo pomocne stały się do tego celu nowoczesne pakiety oprogramowania, coraz bardziej popularne systemy ERP dzięki którym można usprawnić codzienną pracę firmy, ale także dedykowane programy, za których pomocą można przeprowadzać zaawansowane analizy czy też sterować jakimiś specyficznymi dla działania firmy procesami.

Innowacyjne rozwiązania dla każdej firmy

Każdy właściciel przedsiębiorstwa to potwierdzi: nic tak nie poprawia samopoczucia, jak bezproblemowa firmowa organizacja i zarządzanie. Tony danych i makulatury, naglące terminy i zagubione ciągle niezbędne dokumenty – to zgroza, która nie pozwala spać po nocach. Porządek jest więc najbardziej wymagany, ponieważ pozwala na bardziej efektywną pracę, a tym samym nie naraża nas na chaos, jaki byłby w stanie nastręczyć nam kłopotów, na przykład, w czasie kontroli.

Kim jest tajemniczy klient?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół łączących się usług oraz korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.