Biegłe ćwiczenia i warsztaty z dyscypliny lean manufacturing

Szkolenia lean manufacturing są teraz coraz bardziej popularne na całym świecie, ponieważ system ten jest obecnie w największym stopniu poprawiany i bezustannie modyfikowany. Jego decydującym celem jest wykluczanie wszystkich strat, które są powiązane z aktywnością danej firmy bądź przedsiębiorstwa, takie jak choćby szkody w produkcji, straty administracyjne bądź też straty na magazynie oraz wiele innych.

Szkolenie lean

Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Sformułowanie „lean manufacturing” znaczy w języku polskim produkcję albo wytwarzanie. Tak więc reasumując można rzec, że ten dzisiejszy i nadzwyczaj nieszablonowy system ma na celu przede wszystkim wycieranie wszystkich rozlicznych procesów, jakie nie dają żadnej wartości dla Kontrahenta.

Podczas takiego szkolenia ujmowane są liczne istotne tematy oraz kwestie, takie jak na przykład organizacja miejsca pracy lub też modyfikacja organizacji Działu Utrzymania Ruchu. Na takim szkoleniu można dostać istotnie dużą wiedzę, która zezwoli między innymi na odróżnianie takich pojęć, jak six sigma (więcej na Akademia Białego Kruka), OEE, TMP lub pakiet lojalnościowy także system kaizen. Po sfinalizowaniu nauczania kursanci będą mogli poszczycić się zarówno wiedzą teoretyczną jak i praktyczną, a także będą w stanie realizować nowe, oryginalne projekty, jakich głównym zadaniem będzie oczywiście modyfikacja i udoskonalenie działań w swojej firmie. Zobacz też

Szkolenie lean manufacturing (więcej na ten temat) jest adresowane do wysokiej grupy osób, w skład której wchodzą w szczególności inżynierowie produkcji oraz procesów, osoby, jakie znajdują się na średnim czy wyższym poziomie zarządzania, do tego ze szkolenia zdołają skorzystać także operatorzy rozlicznych maszyn produkcyjnych czy także osoby, które pracują w dziale Utrzymania Ruchu.

Ofert szkoleniowych z tej dziedziny jest niezwykle dużo, dlatego jeśli interesuje Cię skorzystanie właśnie z tego kursu to pewnie w prosty sposób odszukasz spore propozycje i oferty szkoleń (poznaj pakiet szkoleniowy: szkolenie z budowania zespołu franklin covey) z obrębu lean manufacturing. Zdołasz ich poszukiwać między innymi za sprawą Internetu.