Systemy motywacyjne, programy lojalnościowe

Już blisko 15 lat wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Programy Partnerskie to programy lojalnościowe wdrażane w segmencie B2B, ukierunkowane na partnerów, pośredników sprzedaży, dystrybutorów, sprzedawców. Chęć do działania jest nie tylko efektem nagród i dodatków, ale przede wszystkim z przynależności do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, stosunków i kontaktu z firmą, dostępu do wiedzy i możliwości uczestnictwa w kursach.

Tego typu działania ograniczają rolę ceny, umożliwiają zredukowanie przyznawanych rabatów i kreują barierę dla konkurencji. Wdrożyliśmy setki tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Zrealizowaliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe różnego typu przedsiębiorstw. Prowadzimy także wewnętrzne programy motywacyjne dla zatrudnionych w przedsiębiorstwie, handlowców, dealerów i kanałów dystrybucji.

Naszymi atutami są: efekt skali i optymalizacja wydatków, unikalne na krajowym rynku know-how, oprogramowanie do kierowania programem lojalnościowym, własne centrum logistyki produktów premiowych, obsługa prawna i podatkowa. Zapewniamy pewność i komfort współpracy z ekspertami oraz kompleksową opiekę w zakresie prawa i podatków, obejmującą m.in. fachowe wsparcie prawne i podatkowe, przygotowanie dokumentów i formularzy, outsourcing obsługi podatków od nagród.

Programylojalnosciowe.pl - programy lojalnościowe

Źródło: Programylojalnosciowe.pl

Logistyka (więcej tutaj: http://kador.pl/pakowanie) nagród jest jednym z istotniejszych, a przy tym najtrudniejszych etapów wdrożenia programu. W dużej mierze przesądza o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs powodują zamierzony, długofalowy efekt i pieczętuje więzi z jego podmiotami. Oto powód, dla którego stworzyliśmy własne Centrum Logistyki Nagród i gwarantujemy obsługę poszczególnych etapów logistyki: wybór nagród, nabycie, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, dostarczenie, raportowanie. Ciągła, regularna od lat współpraca z renomowanymi producentami i dystrybutorami pomaga zapewnić dostępność setek precyzyjnie wyselekcjonowanych typów nagród i zredukować koszty ich zakupu i logistyki.Stoimy na stanowisku, że istotą programu lojalnościowego nie jest wyłącznie wyścig po trofea. Poza czynnikiem aktywizacji sprzedaży istotną rolę ma w tym miejscu tworzenie relacji marketingowych. Program staje się platformą komunikacji, zaś segmentacja oparta o kryteria sprzedażowe, life-style, preferencje, historię relacji, umożliwia idealny dobór środków motywacji. Na podstawie własnych badań satysfakcji i oczekiwań biorących udział wdrażamy programy, gdzie premię stanowią nie tylko nagrody rzeczowe, ale również wartości dodane, kursy i szkolenia oraz porady ekspertów. Relacje wsparte na tych fundamentach owocują nad wyraz silną lojalnością.

Oferujemy zaawansowany technologicznie i łatwy w obsłudze, funkcjonalny system do kierowania programami motywacyjnymi. Nieistnienie potrzeby tworzenia od zera pozwala na natychmiastowe wdrożenia działań i redukcję wydatków. Do dyspozycji mamy fachowe wsparcie IT i poradnictwo pozwalające na sprawną integrację z wewnętrznymi systemami przedsiębiorstwa, dostawców i kontrahentów, banków, itp. Ułatwiamy dostosować bazy danych, przygotować spersonalizowane konta uczestników, strony www, katalogi nagród, naliczanie klasyfikacji i promocji, analizy, narzędzia komunikacji : SMS, MMS, mailingi, e-mailingi, newslettery, e-learning i testy wiedzy.

Zobacz też