Nowiusieńkie jak i eksploatowane oraz nowoczesne żurawie na wynajem

Budując kolejne osiedle mieszkaniowe bądź kolejną galerię handlową, firma interesująca się tym przyjmuje tysiące osób od murarzy, tynkarzy, elektryków aż po zbrojarzy a przede wszystkim architektów. Jednak to nie wszystko, ponieważ jak wiemy człowiek własnymi rękoma nie może wszystkiego wybudować. Stąd też niezbędne są sprzęty, takie jak betoniarki, koparki jak i dźwigi. Prace na wysokościach nie są możliwe, gdyby właśnie nie dane dźwigi.

Żurawie

Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Same dźwigi pogrupujemy na samojezdne a także owe na stałe montowane na placu budowy, które demontowane zostają po zakończeniu budowy. Owe dźwigi nazywane są żurawiami.

Jeżeli masz zamiar dowiedzieć się więcej, doczytaj również informacje opublikowane na kolejnej stronie – tam przygotowaliśmy na Ciebie uzupełniające wątki.

Najlepiej rozchwytywanymi produktami w tym segmencie są żurawie marki Potain. Jest to jedna z najprężniejszych oraz najbardziej znanych przedsiębiorstw produkujących artykuły w tej branży. Firma zajmuje się nie tylko wytwarzaniem nowoczesnych sprzętów, w swojej propozycji mają dodatkowo konserwację , fachowe kursy z użytkowania żurawi jak i bardzo renomowany sektor działalności , którym jest sprzedaż używanych żurawi (telefon i adres firmy na ).

Owe żurawie na sprzedaż, jeśli były wcześniej używane powinny zostać najpierw odpowiednio przystosowane a co najistotniejsze sprowadzane czy są w całości sprawne. W przypadku gdy sprzedawane są nowe sprzęty nie ma już tak rygorystycznych badań sprawności. Takie dźwigi są oddawane wszelkim analizom wkrótce po wyprodukowaniu. To niezbędne, ponieważ bez szczegółowych analiz nie dostałyby odpowiednich certyfikatów jakości, jakie będą niezbędne jeżeli owa maszyna ma być używana. Na podstawie

A teraz parę słów o dźwigach samojezdnych, tzw. żurawiach hds. To dźwigi umieszczone na dużych samochodach ciężarowych, które na zakończeniu ramienia dźwigu posiadają silne chwytakowe szczypce. Owe żurawie stosowane są zazwyczaj do dostarczania różnorodnego typu surowców, które przewożone są na paletach. Głównie te chwytakowe szczypce doskonale przygotowane są do podnoszenia oraz przenoszenia surowców umieszczanych na paletach. Kończąc: dźwigi są koniecznym ekwipunkiem każdej dużej budowy.