Bramki obrotowe ochraniają przed niepowołanymi osobami

Kontrola dostępu jest w różnych instytucjach

Od czasu do czasu żeby gdzieś dostać się należy wpłacić właściwą kwotę, ale jeśli jest dużo osób, to trudno wszystkich upilnować oraz nie dopuścić do nieprawidłowego wejścia.

kontrola dostępu i bramki obrotowe

Autor: Tim Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego wykonywana jest kontrola dostępu, gdzie właściwe bramki są zamknięte oraz otworzą się jedynie, gdy kasjer przyciśnie odpowiedni guzik, lub jeśli klient przyłoży do danej bramki kluczyk otwierający mu wejście. Co więcej musimy wiedzieć, że taka kontrola zezwala na sprawdzenie ile osób wchodzi do danego obiektu w określonym czasie, co daje pewność, że wewnątrz nie pojawi się więcej ludzi, niż pozwala na to wielkość pomieszczenia, a takie coś jest ważne przy spotkaniach, które cieszą się ogromną popularnością.

Może Cię zainteresować – Transcom System

Bramki obrotowe są świetnym rozwiązaniem

Jeżeli dostępu na basen lub ogólnie przejścia poza kasy pilnują bramki poziome, to może się okazać, że ktoś wykorzysta całe zamieszanie oraz da radę przejść pomiędzy nimi. Dlatego świetnym pomysłem okazują się – strona www – być tutaj bramki obrotowe, by przez nie wejść należy stanąć pomiędzy dwoma ramionami takiej bramki, przysunąć odpowiedni kluczyk, a następnie przemieszczać się razem z ramieniem bramki, w którym pomieścić ma szansę się jedynie jedna osoba. To wszystko właśnie sprawia, że nikt niepowołany nie ma okazji się tamtędy przecisnąć, a to eliminuje ewentualność wejścia do środka kogoś, kto za to wejście nie płacił.


Warto wybierać odpowiednie opcje

bramka obrotowa

Jeżeli wejście jest odpłatne, albo jeśli nie da się wpuścić nazbyt dużej ilości osób w jednej chwili, to zawsze warto się zastanowić, który rodzaj bramki będzie najlepszy. Im bardziej zależy nam na utrudnieniu wejścia do środka komuś, kto nie może się tam pojawić, tym lepsze powinny okazać się nasze bramki oraz cięższe do przejścia bez posiadania właściwych uprawnień w postaci odpowiedniego kluczyka z kodem.