Sprzęt marki Samsung

Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową stała się ostatnio firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w ciągu kilku dekad został największą firmą w tym segmencie rynku, a wyroby Samsunga biją rekordy sprzedaży.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Produkty samsunga to sprzęt audio, telewizory, smartfony i komórki, ale firma ta też jest obecna w dziale komputerów dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin ma w ofercie produkty najwyższej jakości, porządnie zaprojektowane i wypełnione nowinkami technicznymi. Tak jest również w sytuacji telewizorów LCD.

Spośród wielu telewizorów tego producenta wyróżnia się z pewnością SAMSUNG 46F5000 z przekątną 46 cali i wyjątkowo wyraźnym, ostrym obrazie. W modelu tym wykorzystano specjalny algorytm do poprawy szczegółów i kolorów, i system Full HD z dwukrotnie wyższą rozdzielczością w porównaniu z normalnymi telewizorami, co daje nieznaną do tej pory jakość wyświetlanych obrazów. Możemy także podłączyć do niego poprzez złącze USB dowolny układ pamięci i cieszyć się nagranymi wcześniej filmami.

Następną rodziną produktów Samsunga są komputery przenośne. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to sprzęt z ogromnymi możliwościami i klawiaturą z panelem numerycznym, dedykowany dla najbardziej wymagających użytkowników domowych i firm. Wysoka jakość wykonana idzie u niego w parze z oryginalną stylistyką, gdyż sprzęt ten jest dostępny również w białej i czerwonej kolorystyce.

Obecnie ciężko jest wyszukać istotnie nieszablonowy materiał. Jeśli odczuwasz analogiczny kłopot, to zalecam ten tekst (https://www.ambitni.edu.pl/kategoria/nauka-informatyki/). Są tam opublikowane fascynujące informacje.

Do następnej grupy notebooków zalicza się model Samsung. W przypadku tego sprzętu producent postawił na mobilność i lekkość, laptop ma matrycę na 15 cali, a waży mniej niż dwa kilo. Jest bardzo smukły i lekki, posiada wygodną i praktyczną klawiaturę i doskonale spisujący się przy pracy w słońcu ekran. Oszczędny i wydajny procesor, duża pamięć i szybka karta graficzna powodują, że ten sprzęt nadaje się nie tylko do prac biurowych, ale również do zaawansowanej rozrywki. Za to Samsung 530U3C (NP530U3C-A04PL) () wyznacza nowy trend jeżeli chodzi o mobilność. Należy do grupy ultrabooków, jest ogromnie lekki i cienki, i co najważniejsze, może działać kilka godzin bez konieczności ładowania.