Technologia jest już w każdej dziedzinie, także w branży medycznej. Dlaczego jest taka istotna?

Dzisiaj triumf odnoszą Ci, którzy są w stanie być krok przed innymi. Czasem potrzeba nawet parę kroków, by zobaczyć zmieniające się tendencje, by być w stanie właściwie zareagować i zaprezentować swoim klientom najlepszy produkt. Ta okoliczność zdarza się prawie w każdej branży, a znawcy tematu i futuryści nie mają wątpliwości, kto zostanie w tyle w tym technologicznym wyścigu, ten może już nigdy nie dogonić uciekającej czołówki. By bowiem dobrze dopasować się do potrzeb klientów i walczyć z konkurencją potrzeba czegoś nowoczesnego – i to stale aktualizowanego, gdyż jak wiadomo, nawet najnowsza aktualnie rzecz stanie się w końcu po prostu przestarzała.

autoklaw

Autor: Carlos de Paz
Źródło: http://www.flickr.com
Branżą, jaka musi szczególnie się do tego przystosować jest branża medyczna. Tutaj każda rzecz się błyskawicznie zmienia, iż aż trudno za tym nadążyć. Jedynie najbardziej profesjonalni są w stanie o wszystkim pamiętać, to także dowodzi, iż te najbardziej „na czasie” firmy potrafią zaoferować najwspanialsze usługi swoim klientom. Od paru lat w branży medycznej znane jest urządzenie rewolucyjne, które powinien mieć w swoim zestawie każdy gabinet – Autoklaw firmy Tinget. Każde z tego typu urządzeń, obojętnie z jaką wielkością komory sterylizacyjnej, umożliwia przeprowadzenie cykli z wsadami opakowanymi. Jest to bardzo istotne i konieczne w obecnych czasach, gdzie zaostrzają się przepisy odnoszące się do sterylizacji narzędzi.

Wejdź na ten link a zobaczysz wskazówki z witryny stworzone dla osób zainteresowanych omawianym w niniejszym serwisie tematem.

To także czasy, w których to pacjenci są coraz bardziej świadomi rożnych zagrożeń i przez to oczekują pełnego bezpieczeństwa podczas wizyty w gabinecie zabiegowym. Na szczęście autoklaw to wspaniałe i niezawodne urządzenie. Zastosowanie pompy próżniowej, która wytwarza potrójną próżnię frakcjonowaną, umożliwia pełną sterylizację wsadów każdej z klas, razem z narzędziami porowatymi, które – jak wiadomo – mają kontakt z tkanką żywa pacjenta. Cyfrowy zapis możliwy jest dzięki złączu USB. Archiwizuje on każdy odbyty cykl na Twoim komputerze. Nie jest więc niezbędne korzystanie z drukarki

autoklaw

Autor: rvcroffi
Źródło: http://www.flickr.com

lub żmudne i nudne wklejanie wydruków do zeszytu.

Dodatkowe ułatwienie to menu w języku polskim, jakie znacznie ułatwi obsługę. Naprawdę szeroka gama rozmiarów umożliwia perfekcyjny dobór autoklawu dla wymagań każdego gabinetu, znajdą zastosowanie w niedużych salonach kosmetycznych, ale również większych klinikach medycznych oraz instytutach badawczych.

Czy jesteś zdania opisywany temat jest bardzo interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na pomocny link (http://www.installgroup.pl/ogrodzenia-panelowe) – w tamtym miejscu znajdziesz podobnie absorbujące informacje.

Ponadto, w firmie Tinget trwają prace nad autoklawami o pionowej komorze sterylizacyjnej, która będzie dochodzić do pojemności 100 litrów. Trwają również prace na następną generacją nowoczesnych, małych sterylizatorów parowych.