Oferta firmy Alwro

Początki działalności naszego przedsiębiorstwa sięgają 1946 r., jednak ALWRO S.A narodziła się w 1991 roku – zaraz po prywatyzacji fabryki ALWRO. Dzisiejsza działalność spółki powstała dzięki przemianom rozpoczętym już w latach dziewięćdziesiątych – m.in. dzięki konieczności nieustannego udoskonalania parku maszynowego, ale także za sprawą dbałości o ekosystem.

Pierwsza faza gwałtownych przemian obejmowała likwidację starej technologii o wysokiej szkodliwości dla ekologi jak i otoczenia.

przemysł

Autor: andrew moser
Źródło: http://www.flickr.com

Przemiany obejmowały zarówno unowocześnienie parku maszynowego jak i zakup nowych urządzeń.Już po 2 latach istnienia przedsiębiorstwa zainstalowano urządzenia pozwalające na odlewanie ciśnieniowe, po następnych 3 latach w firmie pojawiły się urządzenia do odlewania odśrodkowego – co dało szansę na otwarcie nowego rozdziału w historii przedsiębiorstwa. Nowoczesne technologie oraz maszyny sprawiły, iż w dużym stopniu powiększyła się asortyment firmy.Razem z zmianami urządzeń oraz wprowadzeniu nowoczesnych technologii w życie, wprowadzaliśmy duże zmiany związane z ochroną przyrody – zrezygnowaliśmy m.in z produkcji niebezpiecznego dla środowisko żeliwa, nasza działalność skupiła się na odlewaniu ciśnieniowym. W naszym asortymencie znajduje się bardzo duży asortyment odlewów z metali kolorowych produkowanych metodą ciśnieniową, w formach metalowych jak i w formach piaskowych (odlewy – serwis www – piaskowe) formy te pozwalają na odlewnie najbardziej skomplikowanych produktów – –kliknij–.

W ofercie można dostać także odkuwki matrycowe.Szeroki profil (polecana oferta kształtowników zimnogiętych) działalności i specjalizacji był możliwy do wypracowania za sprawą utalentowanej ekipie inżynierów i specjalistów. To dzięki nim osiągalne jest ciągłe doskonalenie i rozbudowa przedsiębiorstwa.

Dzięki zachowaniu nadzoru na każdym etapie produkcyjnym – od pełnej kontroli materiałów, tak aby zachowały normy jakościowe, przez kontrolę własnego zaplecza technicznego, aż po ostateczną kontrolę jakości finalnego produktu, wytwarzamy odlewy o najlepszej jakości.