Darmowy a przy tym sprawdzony program do złożenia deklaracji rocznych

Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie rozliczenia rocznego. Kiedy chcemy uzupełnić zeznanie roczne bez ruszania się z domu, jak zawsze ułatwia to program z MF, możliwy do pobrania na stronie internetowej.

rozliczenie podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Program ten – (adres tej strony) jest najbardziej innowacyjną aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 najpopularniejszych systemów operacyjnych i obsługuje ogromną ilość zeznań – załączniki do pita 28.

W aplikacji e-pity bardzo łatwo można uzupełnić na przykład PIT 37 z wszelkimi załącznikami. Nie trzeba mieć wiedzy o podatkach, bowiem kiedy używamy kreatora, program podpowie, które formularze trzeba zaznaczyć i wypełnić oraz zasugeruje, których dokumentów będziemy potrzebować, by bez kłopotu uzupełnić zeznanie.

Czy potrzebujesz kolejnych i ciekawych wpisów na opracowany tu temat? Służymy pomocą – kliknij, aby przeczytać (http://www.alufinish.pl/pl/o/k/chromianowanie-zielone-103.html) tu nowe treści.

W ten sposób skończymy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie. To ważne, by wypełnić PIT 37 używając bezpiecznego programu. Bezpieczne przechowywanie danych to wysoki priorytet, więc szalenie ważne jest to, iż podane przez nas dane są zapisywane jedynie na naszym sprzęcie. Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a przekaz danych jest szyfrowany jak w banku. Istotne jest również, iż poprawność aplikacji PITy 2017 i jego zgodność z obecnymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w naszym kraju.

Poprawność i użyteczność programu potwierdzają również księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od wielu lat korzystają z programu e-pity, wysyłając deklaracje swoich klientów – spółek i osób prywatnych.

Dla ludzi, którzy są wzrokowcami, przygotowano również filmik, jaki jest instrukcją wypełniania deklaracji.