Obróbka metali

Garaże wykonane z blachy, tzw „blaszaki” głównie kojarzą się z pomieszczeniem na parking dla samochodu – i i to jest ich główne założenie. Tymczasem wielu użytkowników wykorzystuje je również jako dodatkowe, zadaszone pomieszczenie służące do składowania rzeczy, a także miejsce do spędzania czasu.

wejście do garażu

Autor: Blake Burkhart
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z powszechnych zastosowań jest „blaszak” zaadaptowany na potrzeby pomieszczenia gospodarczego. Garaż blaszany z dodatkowymi drzwiami i oknami, daje sporą dawkę nasłonecznienia wewnątrz, a przy tym ułatwia codzienne korzystanie z niego.

Hej, sprawdź to, jeśli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Zrobione na wymiar półki czy szafki pozwalają na segregację i ład gromadzonych rzeczy, zapewniając porządek i szybkie wyszukanie przedmiotów. Jesteśmy w stanie w nim przechowywać właściwie wszystko, nawet zimową porą. To idealne rozwiązanie na zabezpieczenie narzędzi ogrodniczych czy mniejszych maszyn rolniczych stosowanych w gospodarstwie ( kosiarek,części Case do ciągników, opon itp.). Instalacja garażu nie jest trudna, potrzebne jest tylko dobre gięcie blach i obróbka cnc. To nowoczesna, bardzo precyzyjna technika obróbki metali, przy której udział operatora w procesie obrabiania metalu sprowadza się raptem do podania materiału oraz uruchomienia programu skrawającego. Niesamowita dokładność oferta.

Do każdego z garażu można również podciągnąć prąd, a tym samym założyć w nim warsztat. Niedrogie garaże blaszane są wyjściem dla wynajmu drogich pomieszczeń. Jak tylko aura uniemożliwi prace na świeżym powietrzu, „blaszak” da schronienie przed deszczem i wiatrem. Zbudowany, uwzględniając potrzeby użytkownika zmieści wszystko, co konieczne do majsterkowania – nawet dużych rozmiarów stoły i urządzenia mechaniczne. Trzeba jedynie samemu zaplanować gabaryty garażu blaszanego, by nie być zmuszonym do zaniechania swoich pasji.

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że garaż blaszany z blachy nieocynkowanej jest poddawany działaniom czynników zewnętrznych, dlatego po jego realizacji ważne jest kupienie specjalnie przeznaczonej ku temu farby, która dobrze zabezpieczy blachę (jednak nie ma się czym martwić, większość dzisiejszych garaży to blachy ocynkowane).