Gdzie da się odnaleźć i kupić maszynę do sitodruku?

Maszyna do druku sitowego to urządzenie poligraficzne, nanoszące na tkaninę dowolne nadruki. To niezwykle nowoczesne urządzenia, a ich koszt uzależniony jest od wielu czynników.

maszyny do sitodruku

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Tego typu maszyny do sitodruku mają skomplikowane technologie. Mogą tworzyć nadruki zarazem na odzieży, jak również balonikach, szkle, obrusach czy też papierze. Producenci wciąż starają się obmyślać innowacyjne rozwiązania i tworzyć całkowicie nowe, znacznie bardziej nowoczesne urządzenia, żeby dogodzić klientom. Maszynę można kupić nową lub znaleźć model używany. Wszystko jest uzależnione od tego, jaka maszyna (przenieś mnie do strony) do sitodruku na koszulkach cena nas interesuje. Używane urządzenia są znacznie tańsze, ale mogą mieć stare technologie, jakie już zostały wyparte. Urządzenia te mają różnego rodzaju konstrukcje – uzależnione są one od materiału, na którym mają stwarzać nadruk. Inaczej wygląda maszyna do nadruków na ubraniach, a inaczej – tworząca nadruki na szklanych powierzchniach. Mimo wszystko, maszyny do sitodruku mogą być bardzo przydatne. Pozwalają tworzyć nadruk na dowolnie wybranej powierzchni i trwa to chwilę. Producenci wytwarzają ich różne typy – półautomaty, tunele czy karuzele. Przed zakupem należy zatem dokładnie się zastanowić, na jakim tworzywie chcemy tworzyć nadruki. Jeśli interesuje nas maszyna do sitodruku na koszulkach cena może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zależy to od zaawansowania technologicznego, rozmiarów i samego rodzaju maszyny.

Urządzenie do druku sitowego jest bardzo interesującym urządzeniem. Czasami jej porażająca prędkość pozwala na stworzenie ogromnej ilości projektów w niezwykle krótkim czasie.